Śmiertelny wypadek nieopodal Zielonej Góry na trasie S3

Do tragicznego zdarzenia doszło na drodze S3 nieopodal Zielonej Góry. Wypadek miał miejsce dokładnie w czwartek 26 sierpnia około godziny 9:45. W zdarzeniu drogowym brały udział aż 3 pojazdy, a kierowcy przejeżdżający tą trasą musieli liczyć się z dosyć sporymi utrudnieniami drogowymi.

Niebezpieczne zdarzenie drogowe na drodze S3

Policjanci wciąż wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia, do którego doszło w czwartek. Na ten moment wiadomo jedynie, że w wypadku udział brały 3 pojazdy, a w tym m.in. bus, ciężarówka oraz samochód osobowy. Niestety w zdarzeniu śmierć poniosła jedna z osób biorących w wypadku. Na miejscu musiało pojawić się Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało jedną osobę w cięższym stanie do szpitala.

Spore utrudnienia drogowe na trasie S3 w okolicach Zielonej Góry

Z powodu wypadku wszyscy uczestnicy ruchu drogowego na drodze S3 w stronę Zielonej Góry musieli poruszać się objazdem, który przygotowała miejscowa policja. Kierowcy musieli poruszać się w kierunku węzła Północ-Świebodzin, a więc drogą, która określana jest przez wszystkich jako „trójka”. Utrudnienia trwały aż do godziny 13:30, a to wszystko m.in. z powodu działań, które prowadzone były przez prokuratora. Warto dodać, że w z powodu wypadku należało usunąć nie tylko pojazdy, które zostały uszkodzone i brały udział w zdarzeniu, lecz również odpowiednie służby musiały naprawić bariery energochłonne.