Zmiany godzin funkcjonowania zielonogórskiego basenu CRS

Wysokie koszty ogrzewania i prądu sprawiają, że władze wielu miejscowości w Polsce szukają oszczędności. Na podobny krok najprawdopodobniej zdecydowali się radni Zielonej Góry. Przypuszczać można to po pomyśle, które chce wdrożyć Centrum Rekreacyjno-SPortowe. Otóż w ostatnich dniach CRS wydało specjalny komunikat. Czego dowiedzieliśmy się z komunikatu?

Godziny otwarcia basenu CRS ulegają zmianie

W komunikacie, który ostatnimi dniami wygłosiły osoby związane z Centrum Rekreacyjno-Sportowym wiadomo, że zmianie ulegną godziny otwarcia basenu, który znajduje się przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Teraz basen będzie otwarty w godzinach 06:00 – 21:00 od poniedziałku do piątku. Dodajmy, że jeśli chodzi o godziny 06:00 – 10:00, to dostępny będzie jedynie basen sportowy. Ponadto basen CRS od soboty do niedzieli otwarty będzie w godzinach 07:00 – 21:00. Dodajmy, że tutaj w godzinach 07:00 – 09:00 dostępny będzie również tylko basen sportowy. Zmiany będą obowiązywać już od 1 grudnia. Na razie nie wiadomo, czy jakieś kluby sportowe z Zielonej Góry również pójdą w tę stronę i zaczną szukać oszczędności w taki sposób.

Czym podyktowana jest decyzja o zmianach?

Skąd taka decyzja o zmianach w funkcjonowaniu basenu CRS przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze? Jak łatwo się domyśleć, jest to spowodowane szukaniem oszczędności pieniędzy. Ceny prądu mocno odbijają się na obiektach rekreacyjno-sportowych w mieście. Warto dodać, że w tym roku również nie odbędzie się plenerowy sylwester w Zielonej Górze. Taka decyzja również podyktowana jest szukaniem oszczędności w budżecie miasta.