Trzy młode Ukrainki zaatakowane przez 32-letniego Zielonogórzanina

Mężczyzna w wieku 32 lat z Zielonej Góry dopuścił się niewytłumaczalnego ataku na trzy młode kobiety pochodzące z Ukrainy. Mężczyzna w pewnym momencie stał się agresywny dla trzech kobiet, które znajdowały się w okolicy przystanku autobusowego. W pewnym momencie mężczyzna postanowił uderzyć jedną z kobiet z całej siły w twarz. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Zielonogórzanin zaatakował trzy młode Ukrainki

Całe zdarzenie z udziałem młodych Ukrainek oraz 32-latka z Zielonej Góry miało miejsce w piątek, dnia 7 października. Zdarzenie opisane zostało również przez portal https://www.majdan.pl/. Na ulicy Bohaterów Westerplatte w Zielonej Górze, nieopodal przystanku autobusowego, 32-letni mężczyzna ciągle zaczepiał młode kobiety z Ukrainy. Gdy te zaczęły podążać do przodu, to mężczyzna szedł za nimi i ciągle do nich coś mówił. W pewnym momencie mężczyzna stał się jeszcze bardziej agresywny i zaczął krzyczeć. Koniec końców mężczyzna zaczął szarpać kobiety i jedną z nich uderzył z całej siły w twarz. Przy tym ciągle krzyczał, przeklinał i obrażał kobiety.

32-latek został zatrzymany i spędził noc w areszcie

Na miejsce zdarzenia została wezwana policja. Po przybyciu funkcjonariuszy policyjnych z Zielonej Góry na miejsce okazało się, że mężczyzna oddalił się już od dziewczyn. Jedna z dziewczyn jednak padła na ziemię po tym, gdy uderzył ją 32-latek. Funkcjonariusze schwytali mężczyznę, a 32-latek spędził noc w areszcie. Kobieta, która po uderzeniu agresora padła na ziemię, na szczęście nie odniosła żadnych poważniejszych obrażeń.