Tor „Ninja Warrior” powstanie w parku Tysiąclecia w Zielonej Górze

Na Facebooku radny Rafał Kasza na swoim profilu poinformował, że w tym roku w Parku Tysiąclecia wybudujemy tor z przeszkodami, o czym wiemy z programu fitness. Park Tysiąclecia czeka na modernizację. Mieszkańcy nie mogą się doczekać zmian. Podkreślali, że to może być wizytówka miasta. Wiele miejsc stało się przepięknych w Zielonej Górze, a park wciąż czeka na modernizację.

Tor przeszkód w Parku Tysiąclecia w Zielonej Górze

Radny ma nadzieję, że do miejsca, w którym znajduje się tor przeszkód, będą mogli łatwo dotrzeć zielonogórscy mieszkańcy. W pobliżu znajdują się tereny zielone, więc można w pełni wypocząć. Park Tysiąclecia to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Obecnie przygotowywany jest projekt budowlany. Z informacji wynika, ze inwestycja zostanie zakończona jeszcze w tym roku. Na torze przeszkód znajdziemy między innymi drabinki ruchome, chomika, firemanna, drążek, wąż, tzw. monkey bar, drabina Salomona, czy kołkownicę pionową.

Zielonogórzanie o torze przeszkód w Parku Tysiąclecia

Tor przeszkód w Parku Tysiąclecia ma powstać na obrzeżach parku, a nie w jego środku. Jest to bardzo dobrym pomysłem i tak też uważają mieszkańcy Zielonej Góry. Tor przeszkód według nich będzie uzupełnieniem atrakcji, które już znajdują się w parku i na pewno na brak chętnych do ćwiczeń nie będzie narzekał. Niektórzy z nich czują lekkie oburzenie i liczą, że w przyszłości powstanie coś dla seniorów. Chcieliby, aby powstała tężnia i miejsce wypoczynku dla seniorów w Parku Tysiąclecia. Uważają, że w centrum miasta mieszka więcej osób starszych.

Nie każdy ma taką samą okazję, aby się wykazać twierdzą radni opozycyjni

Bardzo różnie odnoszą się także posłowie opozycji do pomysłów radnych z klubu Zielona Razem. Na ostatnim spotkaniu podkreślili, że chwalili się w mediach społecznościowych, czego nie zrobili dla mieszkańców. Jednocześnie nie są to ich fundusze prywatne, wykorzystują te możliwości, ponieważ są radnymi prezydenta.

One thought on “Tor „Ninja Warrior” powstanie w parku Tysiąclecia w Zielonej Górze

  1. Zaskoczenie! Oglądam regularnie i jestem fanką. Bardzo fajny program, super że powstanie u nas tor ^_^ UwU

Comments are closed.