Nowe sieci sklepów i marki otwierają się w Zielonej Górze

Listopad to miesiąc, kiedy to aż trzy nowe sieci sklepów otworzą się w Zielonej Górze. Pierwsze otwarcie nastąpiło już teraz w czwartek. Drugie otwarcie będzie miało miejsce w sobotę, a trzecie pod koniec tego miesiąca. Jakie dokładnie sieci i marki otworzą się w mieście Zielona Góra?

Wielkie otwarcia sklepów znanych marek w Zielonej Górze

Już w ten czwartek, dnia 3 listopada, mieszkańcy mogli wybrać się do galerii Focus Mall i zrobić zakupy w sklepie marki New Yorker. Przypomnijmy, że ta sieć miała już swój sklep w Zielonej Górze. Jednak w 2019 roku nastąpiło jego zamknięcie. Teraz mieszkańcy mogą ponownie robić zakupy w popularnej sieci New Yorker. Wiele osób zaznacza, że jest zadowolonych z powrotu tego sklepu i zaznacza, że jest to „wielki powrót”.

Oprócz tego już od soboty, dnia 5 listopada, klienci galerii Focus Mall mogą odwiedzać sklep Lilou. Jest to sklep z personalizowaną biżuterią. Oprócz tego w tym punkcie można zakupić nie tylko biżuterię, ale również akcesoria. Warto dodać, że w każdym sklepie znajduje się atelier, a więc pracownia, gdzie wykonuje się grawerunki zgodne z życzeniami klientów.

Ostatnim sklepem, który zostanie otworzony w tym miesiącu w Zielonej Górze jest sklep marki LANCERTO. Ten sklep również otworzy się w galerii Focus Mall Zielona Góra. Warto dodać, że będzie to już 44. salon marki LANCERTO w Polsce. Z kolei Zielona Góra będzie 35. miastem na mapie sklepów tej sieci w Polsce. Jak zaznaczają osoby związane z marką LANCERTO, sieć otwiera swoje kolejne punkty jedynie w dużych miejscowościach, a także w prestiżowych miejscach, takich jak właśnie galerie handlowe.

Na terenie całego kraju wciąż otwierają się nowe sklepy i przybywają marki z całego świata. Co więcej, w wielu miejscowościach w Polsce powstają także nowe galerie handlowe, jak np. nowe centrum handlowe w Wągrowcu.