Nocny przejazd rolkarzy w Zielonej Górze

Już po raz piąty w Zielonej Górze odbył się nocny przejazd rolkarzy. W tym roku akcja została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Rolki” Zielona Góra. W nocnym przejeździe rolkarzy wzięło udział aż kilkaset osób. Uczestnicy świetnie się bawili podczas zabawy na rolkach nocną porą. Dodajmy, że w ramach przejazdu uczestnicy pokonali trasę liczącą 6 kilometrów.

Rolkarze nocą po zielonogórskich ulicach

Przejazd rolkarzy po ulicach w Zielonej Górze miał miejsce w niedzielę 26 września. Uczestnicy wzięli udział w przejeździe na trasie, która liczyła 6 kilometrów. W ramach przejazdu trasy przejechali oni m.in. przez ulice Westerplatte, Dworcowa, Wojska Polskiego, czy też Aglomeracyjna. Uczestnikom dopisała pogoda, dzięki czemu naprawdę w licznej ilości zameldowali się oni na tym wydarzeniu. Były to zarówno osoby z Zielonej Góry, jak i z okolicznych miejscowości.

Warto dodać, że w wyścigu brały udział zarówno młodsze osoby, jak i starsze. Przez cały czas trwania nocnego przejazdu panowała naprawdę świetna i sympatyczna atmosfera. Najmłodsi uczestnicy mieli pewnie około 6-7 lat. Jak dodają sami uczestnicy, w Zielonej Górze stworzyła się bardzo liczna grupa osób jeżdżących na rolkach. Regularnie umawiają się oni na wspólne jeżdżenie poprzez grupę utworzoną na popularnym portalu społecznościowym.