Finał eWinner 1. Ligi z udziałem Stelmetu Falubaz Zielona Góra odbędzie się bez publiczności?

Drużyna Stelmetu Falubaz Zielona Góra pewnie zameldowała się w finale play-off eWinner 1. Ligi. Wszyscy liczyli na to, że finałowy pojedynek będzie prawdziwym świętem żużlowym zarówno na torze, jak i na trybunach. Niestety jednak wszystko wskazuje na to, że rewanżowy finałowy pojedynek pomiędzy Stelmetem Falubaz Zielona Góra a Cellfastem Wilakmi Krosno w Grodzie Bachusa będzie pojedynkiem bez widzów. Wszystko za sprawą zachowania kibiców na ostatnim spotkaniu Stelmetu Falubaz Zielona Góra.

Rewanżowy finałowy pojedynek fazy play-off eWinner 1. Ligi bez widzów na żywo

Wszyscy interesujący się żużlem doskonale pamiętają ostatni mecz Stelmetu Falubaz Zielona Góra z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. W Zielonej Górze odbyło się półfinałowe spotkanie play-off eWinner 1. Ligi właśnie pomiędzy tymi zespołami. Niestety, ale tego dnia kibice na trybunach nie dość, że regularnie odpalali środki pirotechniczne, to jeszcz wdarli się w zamieszki. Z tego względu policja postanowiła wysłać wniosek do wojewody lubuskiego o to, aby stadion przy ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze został zamknięty.

Przypomnijmy, że Stelmet Falubaz Zielona Góra zmierzy się z drużyną Cellfast Wilki Krosno właśnie w finałowym starciu fazy play-off eWinner 1. Ligi. Pierwsze spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbędzie się w Krośnie już w najbliższą niedzielę, a więc 11 września. Z kolei mecz rewanżowy odbędzie się już 18 września w Grodzie Bachusa w Zielonej Górze. Wszystko jednak wskazuje na to, że kibice nie będą mogli na własne oczy zobaczyć tego starcia. Nie jest to jednak jeszcze decyzja oficjalna, więc nie wykluczone, że kibice jednak się pojawią i będą mogli obejrzeć zmagania sportowców z trybun. Czekamy zatem na oficjalne informacje.