Zmagania żużlowe na lubuskich arenach w dniach 26-27 marca

W nadchodzący wtorek i środę (26-27 marca), dwa żużlowe zespoły z Lubuskiego będą miały okazję powalczyć w sparingowych pojedynkach. Pl Stal Gorzów, który zadebiutuje w tych zawodach, spotka się twarzą w twarz z Fogo Unią Leszno w rywalizacji dwumeczowej. Tymczasem NovyHotel Falubaz Zielona Góra stanie do walki z KS Apatorem Toruń oraz Arged Malesą Ostrów Wlkp.

Zespół ze Zielonej Góry ma już za sobą jedno spotkanie towarzyskie. Ich starcie z Apatorem Toruń na wyjeździe nieco się potknęło, bowiem Falubaz przegrał niewiele – 43:47. Teraz czas na rewanż u siebie, na żużlowej arenie Zielonej Góry. Towarzyski mecz rewanżowy zaplanowany jest na wtorek, 26 marca, o godzinie 17:00.

Ogłoszono także informacje dla kibiców dotyczące dostępności sektorów. Do dyspozycji będą sektory A1 i A2, start VIP oraz trybuna K. Bramy stadionu zostaną otwarte już o godzinie 16:30. Bilety, które są wycenione na 20 zł, będzie można nabyć od godz. 16:00 w kasach przy wejściu na trybunę K. Dla dzieci do 13 lat przewidziano darmowy wstęp na stadion.