Zielonogórscy kickbokserzy z sukcesami. Nadchodzi półfinał ligi PFL9

Reprezentanci Gwardii Zielona Góra w kickboxingu zaprezentowali swoje umiejętności podczas dwóch ogólnopolskich turniejów. W konkursie o nazwie „Polish Fighter Kids” zdobycie brązowych medali udało się czterem zawodnikom: Hubertowi Kaszyńskiemu, Wojciechowi Naruszewiczowi, Piotrowi Pawlakowi oraz Dominikowi Barszczewskiemu. Ponadto, Kordian Pietrzak okazał się najlepszym w mistrzostwach Ziem Zachodnich, rywalizując w formule full contact. Jarosław Biernacki, trener zielonogórskich kickbokserów, podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat ich występów.

W najbliższą sobotę, 4 listopada, na stadionie położonym przy ulicy Botanicznej w Zielonej Górze ma miejsce ważne wydarzenie dla lokalnej drużyny futbolowej – Wataha. Zagrają one półfinałowy mecz ligi PFL9 przeciwko Grizzlies Gorzów. Wynik tego starcia zadecyduje o tym, która z drużyn będzie miała możliwość rywalizacji o zwycięstwo w całym turnieju.

Grizzlies Gorzów, ze względu na swoją niższą pozycję po fazie zasadniczej, musieli rywalizować o miejsce w półfinałach poprzez tzw. Wildcards. Jednak pokonanie Rzeszów Rockets nie zakończyło ambicji gorzowian – nie zamierzają zadowolić się jedynie awansem do półfinału.