Winobraniowe Spotkania Teatralne 2026: emocjonujący repertuar z gwiazdami na scenie!

Winobraniowe Spotkania Teatralne 2026 zbliżają się wielkimi krokami, oferując widzom niezapomniane wrażenia teatralne od 5 do 13 września. Na uczestników czeka bogaty program pełen emocji, humoru i znakomitych występów artystów z całej Polski. Przygotujcie się na spektakle, które poruszą serca i rozbawią do łez.

Program wydarzeń

Na początek, 5 września, w sobotę, odbędzie się dwukrotne przedstawienie „Genialny Pomysł” w reżyserii Wojciecha Adamczyka, które będzie miało miejsce w Teatrze Capitol w Warszawie. Spektakle zaplanowano na godziny 16:00 oraz 19:00, gwarantując rozrywkę zarówno w porze popołudniowej, jak i wieczornej.

Kontynuując, 6 września, niedziela, również o godzinach 16:00 i 19:00, widzowie będą mogli zobaczyć „Tajemnicę 16 Piętra” w reżyserii Jarosława Grzelki, prezentowaną przez Agencję Artystyczną Przemysław Galant. To intrygująca opowieść, która na pewno przyciągnie miłośników zagadek i tajemnic.

Spektakle na zakończenie tygodnia

W kolejną sobotę, 12 września, o godzinie 19:00, odbędzie się spektakl „Tango” pod kierunkiem Pawła Szkotaka. Wystawienie odbędzie się w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć klasyczną sztukę w nowoczesnej interpretacji.

Zwieńczeniem Winobraniowych Spotkań Teatralnych będzie niedzielny spektakl 13 września. „Opiekunka na Zabój” w reżyserii Aldony Jankowskiej zostanie wystawiona w Teatrze Kamienica w Warszawie o godzinach 16:00 i 19:00. Sztuka ta obiecuje niezapomniane chwile z zaskakującą fabułą.

Informacje o biletach

Bilety na wszystkie spektakle są już dostępne w sprzedaży internetowej. Zaleca się szybki zakup, gdyż najlepsze miejsca znikają w mgnieniu oka! Warto zaznaczyć, że kasa biletowa Lubuskiego Teatru pozostanie zamknięta do 17 sierpnia 2026 roku. Do tego czasu wszelkie zakupy można realizować online.

Zapraszamy do uczestnictwa w tym fascynującym festiwalu teatralnym, który z pewnością zaspokoi każde kulturalne pragnienie. Cieszmy się razem magią teatru!

Źródło: facebook.com/MiastoZG