Wielki sukces młodych karateków z klubu NIDAN Zielona Góra na XXIV Polskim Pucharze Dzieci

Młodzi reprezentanci Klubu Karate NIDAN Zielona Góra wzięli udział w XXIV edycji Ogólnopolskiego Pucharu Polski Dzieci, odnosząc znaczący sukces. Konkurencje kata i kumite przyniosły „Nidankom” sześć medali, co składuje się na znaczny dorobek. W Poznaniu, gdzie rywalizacja odbywała się, nasi młodzi sportowcy zaprezentowali swoją determinację i umiejętności.

Dla Klubu z Zielonej Góry równie ważne jak zdobyte medale były postawy innych zawodników reprezentujących barwy klubu. Chociaż nie wszyscy zdobyli medale, to jednak ich wkład i zaangażowanie zostało docenione. Jak podano w komunikacie, szczególne gratulacje zasłużyli Laura Semeniuk, Milena Herdzik, Mateusz Walasek, Jędrzej Sokołowski, Zygmunt Dyl oraz Wojciech Lewkowicz za ich dobre starty.

Poza zawodnikami, klub w swoim komunikacie podziękował również senseiom za wsparcie przy macie. Podkreślono pracę Mirosława Kuciarskiego, Konrada Kałasznikow, Tomasza Rudkiewicza oraz Macieja Florka, którzy przyczynili się do sukcesu młodych wojowników. Ich wkład w sukces drużyny był nieoceniony, a ich trenerzy dali im niezbędne wsparcie.