Weekend pełen emocji dla amatorów rolkarstwa i wrotkarstwa na horyzoncie

Przygotuj się na niesamowite doświadczenie dla wszystkich fanów sportów na kółkach, które odbędzie się już w nadchodzący weekend. To będzie prawdziwe święto dla miłośników rolkarstwa i wrotkarstwa.

Niedziela, 2 czerwca, przywita nas niezwykłym wydarzeniem zorganizowanym na terenie krytego parkingu centrum handlowego zlokalizowanego przy ulicy Wrocławskiej. To w tym miejscu odbędzie się siódma edycja wyjątkowego wydarzenia pod nazwą „Night Skating Zielona Góra”.

W planach imprezy zaplanowano różnorodne atrakcje, w tym naukę jazdy na rolkach. Organizatorzy przewidzieli również zawody, w których uczestnicy będą mieli szansę rywalizować o atrakcyjne nagrody.

Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu jest tradycyjny nocny przejazd rolkarzy po ulicach Zielonej Góry. Jak mówi Kamila Górczyńska-Żyżkowska z Biura Prasowego Focus Mall Zielona Góra, to właśnie tą częścią programu inaugurujemy sezon na rolki i wrotki.

Impreza będzie odpowiednio zabezpieczona, a jej bezpieczeństwo zapewnią służby policyjne oraz medyczne. Warto pamiętać, że rajd rozpoczyna się po zapadnięciu zmroku, więc zaleca się zabranie ze sobą latarki czołowe.