Sezon piłkarski w Lubuskiem: Mecz Gwiazd z udziałem lokalnych klubów

Chociaż sezon piłkarski w województwie lubuskim jeszcze nie rozpoczął swego biegu, to nie oznacza, że entuzjaści futbolu narzekają na brak emocji. W rzeczywistości, niedziela 30 lipca zapowiada się jako dzień pełen piłkarskich niespodzianek i emocji. Tego dnia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie zwane Zielonogórskim Meczem Gwiazd. Do rywalizacji staną piłkarze reprezentujący kluby miejskie, które występują w rozgrywkach poniżej poziomu IV ligi.

Na stadionie w zielonogórskim Przylepie, tego niedzielnego popołudnia, kibice będą świadkami prawdziwej futbolowej uczty. Podczas Sestego Zielonogórskiego Meczu Gwiazd, zobaczymy bowiem na boisku zawodników z klubów z Winnego Grodu, którzy rywalizują na poziomie klasy okręgowej oraz A- oraz B-klasy. Wszyscy piłkarze zostaną podzielni na dwie drużyny – „Wschód” i „Zachód”.

Drużyna „Wschód” będzie składać się z graczy reprezentujących takie kluby jak Ikar Zawada, Chynowianka i Drzonkowianka Kisielin-Racula. Z drugiej strony, drużynę „Zachód” utworzą piłkarze spod znaku Zorzy Ochla, Sparty Łężyca i TS-u Masterchem Przylep. Bez wątpienia, taka konfrontacja miejscowych talentów piłkarskich przyniesie mnóstwo emocji i niezapomnianych momentów dla kibiców.