Roczne podsumowanie osiągnięć sportowców Startu Zielona Góra – 2023

Start Zielona Góra, popularny zielonogórski klub sportowy, odbył niedawno coroczną tradycyjną galę podsumowującą wyniki minionego sezonu. Według podanych statystyk, członkowie drużyny w 2023 roku wzięli udział w imponującej liczbie 70 różnorodnych wydarzeń sportowych na arenie krajowej i międzynarodowej, zdobywając przy tym potężne zestawy 60 medali.

Działacze klubowi zdecydowali się na organizację oficjalnego podsumowania sezonu 2023 w eleganckim hotelu Ruben, gdzie Danuta Tarnawska, prezydentka klubu Start Zielona Góra, miała możliwość pochwalić się wynikami swoich podopiecznych. Podkreślała ich ciężką pracę i wysiłek wkładane w treningi oraz zmagania na zawodach, a także zasugerowała, że dalsze sukcesy są pewne, jeśli tylko utrzymają swoją determinację i zaangażowanie.

– W minionym roku uczestniczyliśmy w niebagatelnej ilości ponad 70 zawodów sportowych, a do tego samodzielnie zorganizowaliśmy 16 ważnych imprez – mówiła Tarnawska. – Nasza ekipa zgromadziła łącznie 60 medali, w tym 22 złote, 14 srebrne i 24 brązowe. Doceniamy wszelki wasz trud, jaki wkładacie w treningi i zawody. Nie zapominajcie, że droga do mistrzostwa jest długa i wymaga poświęceń – podkreśliła, zwracając się bezpośrednio do sportowców. Warto zaznaczyć, że kilka tygodni wcześniej Tarnawska została uhonorowana przez Prezydenta RP Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.