Riwiera Albańska – nowy kierunek wakacyjnych podróży klientów z Zielonej Góry

Klienci planujący swoje wakacje będą mieli teraz możliwość wyboru kolejnej atrakcyjnej destynacji. Znane i coraz bardziej popularne w Polsce miejscowości Riwiera Albańska, a dokładnie Durres – największy kurort w Albanii oraz sąsiadujący z nim Golem, stają się dostępne do odwiedzenia. Co tydzień, każdej niedzieli, przewidziane są loty czarterowe do tych miejscowości.

Rego-Bis, firma turystyczna oferująca te wyjazdy, postrzega Albanię jako istotną część swojej oferty. Gabriela Mańka-Sokullu, prezes firmy Rego-Bis, wyraża swoje zadowolenie z faktu, że jako pionierzy w organizowaniu podróży do Albanii, mogą oni teraz rozszerzyć swoją ofertę o dodatkowe lotniska i miasta wylotu. Podkreśla również, że rozwój jest dla nich kluczowy i zdecydowanie zamierzają kontynuować swoje działania na rzecz zwiększenia liczby dostępnych połączeń czarterowych. Firma nie obawia się podejmować śmiałych decyzji i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Albania to miejsce dynamicznie rozwijające się, co uwidacznia się w rosnącej liczbie turystów oraz stale zwiększającym się ruchem lotniczym. Zgodnie ze słowami Sławomira Kotylaka, dyrektora departamentu Infrastruktury i Komunikacji Urzędu Marszałkowskiego, w ubiegłym roku Albanii odwiedziło ponad sto tysięcy Polaków. Dyrektor Kotylak wyraża również satysfakcję z faktu, że siatka połączeń lotniczych z Portu Lotniczego w Zielonej Górze rozszerza się o kolejny kierunek i nowego touroperatora. Wskazuje na potencjał i możliwości jakie stwarza dla firmy Rego-Bis dodanie nowej destynacji do swojej oferty.

Wspomniany Port Lotniczy w Zielonej Górze, oferuje obecnie regularne połączenia do Warszawy, a także czarterowe loty do Turcji, Egiptu, Tunezji i teraz również Albanii.