Przygotowania do Drużynowego Winobraniowego Biegu w pełni: Czas na zgłoszenia!

Zbliża się wielkimi krokami chwila, kiedy biegacze z całego kraju zmierzą się w Drużynowym Winobraniowym Biegu o Puchar Gazety Lubuskiej. Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji o udziale w tej rywalizacji, teraz jest najwyższy czas. Wydarzenie odbędzie się 9 września, a czas na zgłoszenia do udziału mija 29 sierpnia.

Każda ekipa zainteresowana uczestnictwem w biegu powinna składać się z trzech osób, które ukończyły minimum 18 lat. Nie wymagamy od drużyn, aby reprezentowały jedną organizację czy firmę. aby przeprowadzić proces zgłoszenia. Całość opłat startowych wynosi 90 zł za drużynę.

W tym roku honorowi organizatorzy imprezy to my – Gazeta Lubuska wspólnie z firmą Modivo. Zawodnicy i kibice spotkają się na starcie 9 września, czyli pierwszym dniu świętowania Winobrania w Zielonej Górze. Start zaplanowany jest na godzinę 17:00, ale przed samym wydarzeniem odbędzie się rozgrzewka dla wszystkich uczestników.

Punkt startowy i mety będzie ten sam jak w poprzednich edycjach – ulica Bohaterów Westerplatte, przed budynkiem PGNiG. Trasa biegu prowadzi przez ulice: Ułańską, al. Niepodległości, Bankową, Chrobrego, pl. Matejki, Kupiecką, Drzewną, pl. Pocztowy, Jedności, Reja, Wojska Polskiego i znów wraca na Bohaterów Westerplatte. Szczegółowy przebieg trasy można zobaczyć na mapce poniżej.