Podium w Tajlandii dla paratenisistów stołowych Startu Zielona Góra

Na arenie międzynarodowych zawodów, Światowych Igrzysk Umiejętności odbywających się w Tajlandii, para tenisiści stołowi z klubu Start Zielona Góra prezentowali znakomite umiejętności. Wojownicy stolika, Igor Misztal i Tomasz Jakimczuk, wywalczyli czołowe miejsca, przynosząc chwałę swojemu klubowi oraz mogąc zdobyć cenne punkty kwalifikacyjne do Paraigrzysk Olimpijskich, które odbędą się w Paryżu.

Występ Igara Misztala był szczególnie owocny. Ten zawodnik udało się zdobyć nie jeden, ale dwa złote medale podczas tych zawodów. Pierwsze mistrzostwo Misztal wywalczył w konkurencji singla, w którym rywalizował z innymi zawodnikami w klasie 10. Drugi zaszczyt przyszedł dzięki świetnej grze deblowej. W parze z Maksymem Chudzickim, Misztal pokazał swoją klasę i ponownie stanął na najwyższym stopniu podium.

Również Tomasz Jakimczuk dał z siebie wszystko podczas igrzysk. Jego wysiłki zostały wynagrodzone srebrem, które zdobył grając w deblu razem z Rafałem Czuperem. W konkurencji singlowej Jakimczuk rywalizował w połączonych klasach 1-2, gdzie zajął miejsce w przedziale 5-6. Jego wyniki były nie mniej imponujące i przyczyniły się do sukcesu zespołu.