Nadchodzi nowa seria spotkań biegowych organizowanych przez stowarzyszenie "Zielona Góra Zacznij Biegać"

Stowarzyszenie „Zielona Góra zacznij biegać” ma zaszczyt zaprosić na najnowszą serię współorganizowanych spotkań biegowych. Inauguracyjne wydarzenie planowane jest na 11 maja, o godzinie 9, na miejscowym stadionie położonym przy ulicy Urszuli. Koncepcja jest prosta, ale ambitna – inspirowanie mieszkańców miasta do wzmożonej aktywności fizycznej, a w szczególności do uprawiania biegania. Zaczynać zamierzamy od absolutnych podstaw.

Zajęcia treningowe będą miały miejsce cztery razy w tygodniu. Głównym celem tych sesji jest stopniowe przyzwyczajanie uczestników do regularnego biegania i przygotowywanie zarówno ciała, jak i umysłu do tej formy aktywności. Nawet osoby, które nigdy wcześniej nie biegały, mogą już teraz rozpocząć swoje przygotowania. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest regularność – to ona gwarantuje osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

Jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że ilość dostępnych miejsc jest ograniczona. Z tego powodu zalecamy zapisanie się na te zajęcia jak najwcześniej, co można zrobić za pośrednictwem profilu stowarzyszenia na Facebooku.