Kradzież w galerii Focus Mall Zielona Góra. Złodziej spadł ze schodów

Niecodzienne zdarzenie związane z kradzieżą miało miejsce w czwartek, dnia 16 marca. Według wstępnych ustaleń wiadomo, że młody mężczyzna okradł jeden ze sklepów. Po dokonaniu kradzieży wdał się w ucieczkę, jednak ta zakończyła się upadkiem ze schodów z wysokości około czterech metrów. Ostatecznie znalazł się w szpitalu.

Nieudana ucieczka złodzieja w galerii Focus Mall Zielona Góra

Akcja związana z kradzieżą, ucieczką i upadkiem młodego mężczyzny miała miejsce czwartkowego wieczoru. Łupem złodzieja padła kurtka. Po tym, gdy udało mu się dokonać kradzieży, od razu ruszył do ucieczki. Ta jednak nie zakończyła się po jego myśli, bowiem młody mężczyzna próbował zeskoczyć na schody poprzez przeskoczenie barierki, jednak ta próba się nie udała. Z powodu tego spadł obok schodów z wysokości około czterech metrów.

Mężczyzna po upadku w galerii Focus Mall Zielona Góra został przetransportowany do szpitala. Na ten moment nie wiadomo jakie są dokładne obrażenia sprawcy kradzieży. Policja pracuje nad wyjaśnieniem tej sprawy i sprawdza dokładne okoliczności zdarzenia. Na pewno pomocne okażą się kamery monitoringu znajdujące się na terenie galerii.