Odbył się Festiwal Roślin w Zielonej Górze

Osoby, które uwielbiają zieleń i roślinność mogły w weekend wziąć udział w Festiwalu Roślin, który odbył się w zielonogórskiej hali przy ulicy Urszuli. Podczas festiwalu można było nie tylko pooglądać wyjątkowe roślinności i akcesoria związane z roślinnością, ale także można było dokonać zakupów oferowanych przedmiotów i artykułów.

Festiwal Roślin – ogólnopolska impreza poświęcona roślinności

Zorganizowany w ostatni weekend w Zielonej Górze Festiwal Roślinności to nic innego jak tzw. kiermasz ogrodniczy. Osoby, które pojawiły się w hali przy ulicy Urszuli byli zadowoleni z tego, co zastali na wydarzeniu. Wyjątkowe rośliny i akcesoria cieszyły się ogromną popularnością. Dowodem na to może być fakt, że wiele osób wychodziło z co najmniej jedną zakupioną rzeczą tego dnia. To pokazuje jak dużym zainteresowaniem cieszyła się impreza w Zielonej Górze.

Warto dodać, że w Zielonej Górze Festiwal Roślin trwał od soboty do niedzieli. W sobotę wydarzenie otwarte było do godziny 20:00, z kolei w niedzielę w godzinach od 10:00 do 18:00. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny.