Kolejne zwycięstwo piłkarskich rezerw Lechii Zielona Góra bez utraty bramki

Piłkarze drużyny rezerw Lechii Zielona Góra, rywalizującej w IV lidze, ponownie cieszyli się z powiększenia swojego dorobku punktowego. Tym razem odnieśli zwycięstwo na własnej murawie, pokonując drużynę Stal Sulęcin wynikiem 2:0.

W 27 minucie spotkania Jakub Kołodenny, zawodnik Lechii, zapisał na swoje konto pierwszą bramkę dla gospodarzy. Na odpowiedź ze strony gości nie trzeba było długo czekać. Zawodnicy z Sulęcina stworzyli groźną sytuację pod bramką Lechii, jednak Kacper Zeman, golkiper gospodarzy, nie dał się pokonać.

Druga połowa spotkania była zdecydowanie bardziej aktywna dla drużyny z Zielonej Góry. Mimo to, przewaga nie przekładała się na rezultat aż do 82 minuty meczu. Wówczas to Jakub Kołodenny po raz drugi tego dnia umieścił piłkę w siatce przeciwnika, pokonując bramkarza przyjezdnych i ustalając ostateczny rezultat spotkania na 2:0 dla Lechii.