Kara dla młodej driftującej kobiety, która zniszczyła cmentarne ogrodzenie

Niezbyt dojrzała, dwudziestoletnia kierująca od niedawna, próbowała driftować po ulicach Babimostu. Niestety jej pomysł na pokazanie kunsztu za kółkiem przyniósł nieoczekiwane skutki. Funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Sulechowie musiał ukarać mandatem tę młodą osobę, której umiejętności za kierownicą okazały się niewystarczające. Zaledwie 20 dni posiadania prawa jazdy nie uchroniło jej przed katastrofą – swoje nieudolne popisy zakończyła na cmentarzu, powodując szkody w jego metalowej bramie i betonowym ogrodzeniu.

Brak doświadczenia i umiejętności na drodze szybko dały o sobie znać. Młoda mieszkanka Babimostu, która ledwo co uzyskała prawo jazdy, śmigała swoim opelkiem po mieście, próbując pokazać umiejętności kontrolowanego poślizgu. W jednym dramatycznym momencie nie była w stanie zapanować nad autem i uderzyła w ogrodzenie cmentarza. Na szczęście, poza strachem i zażenowaniem, nic innego się jej nie przydarzyło.

Kosztowna lekcja dla tej młodej kobiety, która musiała zapłacić mandat w wysokości 2000 zł, otrzymała 10 punktów karnych, a dodatkowo jej samochód został całkowicie zniszczony. Będzie również musiała pokryć koszty naprawy zniszczonego ogrodzenia. Możemy tylko mieć nadzieję, że taka droga nauka na długo zagości w jej pamięci.