Enea Falubaz Zielona Góra kontra Arged Malesa Ostrów Wlkp. – wyścig żużlowy z niespodziewanym faworytem

Chociaż niedzielne zawody między Eneą Falubaz Zielona Góra a Arged Malesą Ostrów Wlkp. mogłyby być uważane za hit I-ligowego sezonu, aktualne kłopoty ostrowian sprawiają, że to żużlowcy zielonogórskiego zespołu są widziani jako przewidziani do triumfu podczas wyjazdowego meczu 11 czerwca. Dlatego też, istnieje duże prawdopodobieństwo zdobycia przez nich pełnej liczby punktów.

Na początku sezonu eksperci żużlowi stawiali team z Ostrowa Wielkopolskiego jako jednego z głównych pretendujących do mistrzostwa w I-ligowych rozgrywkach. Jednak sytuacja wygląda inaczej po sześciu dotychczasowych meczach – ostrowianie zwyciężyli tylko w trzech z nich. Ich osiągi na torze nie oddają pozycji lidera ligi, co sprawia, że to zawodnicy z Zielonej Góry są faworytami nadchodzącego starcia, które odbędzie się o godzinie 14:00.

Zespół Enei Falubazu Zielona Góra odnosi sukces za sukcesem i ewentualna porażka w meczu z Arged Malesą Ostrów Wlkp. byłaby uznawana za sensację. Czy zielonogórzanie będą kontynuować swoją zwycięską passę, czy może zostaną zaskoczeni przez drużynę z Ostrowa? Odpowiedź poznamy w niedzielę 11 czerwca.