Brązowy medal dla Dawida Kiełba ze Stalowej Woli na Halowych Mistrzostwach Polski do lat 16 w tenisie

Dawid Kiełb, szesnastolatek z Stalowej Woli, zdobył brązową pozycję na Halowych Mistrzostwach Polski w Tenisie. Organizowane w Toruniu zawody skupiły młodych adeptów tenisa poniżej 16 roku życia, a Dawid stanowił jedynego reprezentanta Podkarpacia. Jako członek Klubu Sportowego Dawid wykazał swoje umiejętności i zaangażowanie na boisku, zdobywając prestiżowy brązowy medal.

Związany z Klubem Sportowym Efektowni tenisista, był jedynym uczestnikiem z regionu Podkarpacie na mistrzostwach odbywających się w Toruniu. Pomimo młodego wieku i niełatwej konkurencji na mistrzostwach, Dawid udowodnił swoją wartość jako sportowiec zdobywając trzecie miejsce.

Komentując osiągnięcie syna, Dariusz Kiełb wyraził swój dumny ojca. Oznajmił on, że brązowy medal to fantastyczny sukces zarówno dla Dawida jak i dla całej Stalowej Woli w młodzieżowym tenisie. Zaznaczył, że Dawid, urodzony i mieszkający w Stalowej Woli, jest lokalnym bohaterem i inspiracją dla innych młodych tenisistów.

Według Dariusza Kiełba, jego syn nie musiał przechodzić przez eliminacje do głównego turnieju Mistrzostw Polski ze względu na swój wysoki ranking. To potwierdza wyjątkowe umiejętności i talent młodego zawodnika z Stalowej Woli.