Atleci z Zielonogórskiego "Startu" triumfują na paralekkoatletycznych mistrzostwach Polski

Podczas Paralekkoatletycznych Mistrzostw Polski, które miały miejsce w Krakowie, sportowcy reprezentujący klub „Start” z Zielonej Góry odnieśli znaczące sukcesy, zdobywając łącznie pięć medali. Wśród tych osiągnięć znajdują się zarówno medale w konkurencjach rzutowych, jak i biegowych.

Natalia Pawlak, konkurencję rywalizującą w klasie 37, zasłużyła na dwa z brązowych medali. Jej umiejętności i siła pozwoliły jej zdominować konkurencję w rzucie dyskiem oraz pchnięciu kulą. Kolejny medalista, Paweł Suchecki, startujący w klasie 35, był równie skuteczny, zdobywając brązowy medal w rzucie oszczepem.

Fabian Haręża, rywalizujący w klasie 37, pokazał swoje umiejętności w konkurencjach biegowych. Zdobył nie jedno, ale dwa brązowe medale, plasując się na trzecim miejscu zarówno na dystansie 100m, jak i 200m.

Mimo że nie wszyscy zawodnicy zielonogórskiego klubu „Start” zdobyli medale, to również zasługują na uznanie. Nikodem Prządka, startujący w klasie 55 w rzucie dyskiem, oraz Roman Olech, uczestnik konkurencji rzutu oszczepem w klasie 37, zajęli solidne piąte miejsca.