Z lotniska w Babimoście będzie można latać do Gdańska i w drugą stronę

Jeszcze w kwietniu ma zostać wznowione połączenie lotnicze pomiędzy lotniskiem w Zielonej Górze-Babimost a Gdańskiem. Informacje w tej sprawie ostatnimi dniami wydał Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Lot ma potrwać godzinę i będzie dostępny we wtorki i piątki w obie strony.

Już 25 kwietnia odbędzie się pierwszy lot z Zielonej Góry do Gdańska

Pod koniec zeszłego roku informowaliśmy o przetarg na realizację połączeń lotniczych Zielona Góra-Warszawa, a teraz możemy ogłosić nowe połączenia lotnicze z Gdańskiem. Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost realizuje swoje plany i wraz z upływem czasu ogłasza kolejne połączenia lotnicze, które będą realizowane przez lotnisko. Teraz dowiedzieliśmy się o lotach pomiędzy Zieloną Górą a Gdańskiem. Warto dodać, że pierwszy lot pomiędzy tymi miejscowościami odbędzie się we wtorek, dnia 25 kwietnia. Ostatni lot pomiędzy tymi miejscowościami w tym roku ma mieć miejsce 20 października.

Ceny biletów w jedną stronę za lot pomiędzy lotniskiem Zielona Góra-Babimost a Gdańskiem ma kosztować niecałe 100 złotych. Warto dodać, że urząd marszałkowski niebawem ma podać kolejne ciekawe połączenia lotnicze z lotniska Zielona Góra-Babimost.