Wypadek i zablokowana droga w Zielonej Górze

Sylwester już za nami, pożegnaliśmy stary rok i przywitaliśmy nowy. Niestety, ale pewne rzeczy z nam już zapewne zostaną, co widać po przykładzie kierowców, którzy często z powodu złamania przepisów ruchu drogowego powodują kolizje i wypadki drogowe. W tym roku już 1 stycznia doszło do wypadku w powiecie zielonogórskim.

Dachowanie samochodu osobowego w Zielonej Górze

Na ulicy Przylep-Solidarności w Zielonej Górze doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy marki Skoda zaliczył dachowanie, tuż po tym gdy kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Samochód po drodze zaliczył jeszcze płot z betonu, po tym gdy wypadł z trasy. Do wypadku doszło w Nowy Rok, dnia 1 stycznia, tuż po godzinie 19:00.

Zablokowana droga i przyjazd służb ratunkowych

Na miejscu zdarzenia drogowego od razu pojawiły się służby ratunkowe. Do wypadku zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratunkowego pogotowia, a także policję z wydziału drogówki. Medycy musieli zaopiekować się jedną ranną osobą, która została poszkodowana w wypadku.

Kierowcy, którzy tego dnia poruszali się drogą na ulicy Przylep-Solidarności musieli znaleźć objazd, ponieważ służby całkowicie zablokowały tamtejszą drogę. Na szczęście ruch samochodów w obu kierunkach odbywał się dosyć płynnie, ponieważ służby wyznaczyły objazd miejsca wypadku okolicznymi drogami.