Zielonogórskie KTBS niebawem przeprowadzi kolejne inwestycje

Już od 1997 roku na terenie Zielonej Góry funkcjonuje Komunalne Towarzystwo Budownictwa SPołecznego Sp. z o.o. Działalność inwestycyjna KTBS jest planowana z roku na rok, a już teraz poznaliśmy plany KTBS na najbliższy czas. Jakie nowe inwestycje zostaną poczynione na terenie Zielonej Góry?

Realizacja kolejnych inwestycji zielonogórskiego KTBS

Spółka KTBS regularnie oddaje do użytku nowe budynki wielorodzinne. Już niebawem do użytku zostanie oddany budynek mieszkalny znajdujący się przy ulicy Suwalskiej w Zielonej Górze. Jak czytamy na oficjalnej stronie KTBS, nowy budynek będzie składał się z trzech pięter. Nie będzie podpiwniczony i będzie posiadał jedną klatkę schodową oraz jeden osobowy dźwig. Co do mieszkań, to będzie ich łącznie aż 41. Wśród nich znajduje się aż 27 kawalerek oraz 14 mieszkań dwupokojowych. Każde mieszkanie będzie miało do dyspozycji również jedną komórkę lokatorską.

Plany zielonogórskiego KTBS na nadchodzący rok

Oficjalnie budynek mieszkalny przy ulicy Suwalskiej w Zielonej Górze do użytku zostanie oddany już 15 marca. To właśnie tego dnia mieszkańcy będą mogli odebrać klucze i zacząć się wprowadzać do nowych lokali mieszkalnych.

Oprócz wspomnianej wyżej inwestycji, w najbliższym czasie do użytku zostanie oddana również sala gimnastyczna znajdująca się przy szkole na ulicy Energetyków. Co więcej, jeszcze w tym roku zostanie ogłoszony oficjalnie kolejny przetarg na wybudowanie dwóch bloków mieszkalnych, które miałyby powstać przy ulicy Jagiellonki. Łącznie oba bloki miałyby liczyć aż 112 lokali mieszkalnych. Więcej informacji na temat ukończonych, trwających oraz przyszłych inwestycji spółki KTBS w Zielonej Górze można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej.