Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic w Zielonej Górze

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ulic Marii Curie Skłodowskiej i Sulechowskiej w Zielonej Górze. Zderzyły się tam dwa samochody marki Jaguar i Skoda. Na razie przyczyny wypadku nie są dokładnie znane. W sprawie zaangażowano już biegłego, który oceni i wyjaśni dokładne okoliczności całego zajścia.

Zamieszanie na skrzyżowaniu w Zielonej Górze

Zdarzenie, które miało miejsce we wtorek, dnia 15 marca w Zielonej Górze na pewno będzie ciężkie do interpretacji. Dlatego w sprawę został zaangażowany biegły. Na szczęście to miejsce jest objęte monitoringiem, dzięki czemu nagranie powinno znacząco ułatwić ustalenie zdarzeń, które tam miały miejsce.

Wstępne ustalenia śledczych

Na ten moment wiadomo tylko, że skrzyżowaniu w jednym momencie znalazło się sporo aut. Jeden z kierowców planował skręcić w lewo, przez co zablokował przejazd drugiemu kierowcy. Drugi kierowca chcąc uniknąć zderzenia postanowił odbić na lewą stronę. Tam jest doszło do zderzenia z samochodem na przeciwległym pasie. W wyniku zdarzenia ucierpiała jedna osoba. To pasażerka samochodu osobowego marki Skoda, która od razu została przetransportowana do szpitala. Z powodu wypadku na skrzyżowaniu ulic Marii Skłodowskiej Curie i Sulechowskiej przejazd tamtędy był zablokowany przez kilka godzin.