Zdarzenie drogowe w Cigacicach: motocyklista zderzył się z samochodem, dwie osoby ranny

Incydent drogowy miał miejsce na terenie Cigacic, gdzie doszło do zderzenia między motocyklistą a pojazdem osobowym. W wyniku tego tragicznego zdarzenia, dwie osoby odniosły obrażenia. Służby ratunkowe natychmiast ruszyły na miejsce wypadku.

Całe zdarzenie miało miejsce w sobotę, 30 marca, około godziny 15:40. Doszło do niego niedaleko mostu na tzw. starej trójce w Cigacicach, gdzie motocyklista niespodziewanie zderzył się z samochodem osobowym. W reakcji na to, natychmiast wysłano dwa zespoły straży pożarnej, patrol policji oraz dwa składy medyczne z personelem ratowniczym.

Dodatkowo, Janusz Kubicki planuje wystawić dwa komitety w nadchodzących wyborach samorządowych. Jeden z tych komitetów będzie nosił nazwę „Zielona Góra 2050”.

W wyniku incydentu w Cigacicach dwie osoby podróżujące na motocyklu doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala. Obecnie zielonogórscy policjanci przeprowadzają działania na miejscu wypadku. Ich zadaniem jest ustalenie dokładnych przyczyn oraz szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

W wyniku wypadku, ruch na starej trójce jest obecnie utrudniony i odbywa się na zasadzie wahadła. Niewykluczone, że te utrudnienia mogą trwać aż do godziny 20.