Wypadek z bronią. 25-latek sam się postrzelił

Do nietypowego zdarzenia z bronią doszło na terenie jednego z mieszkań w Zielonej Górze. Doszło do postrzału z broni przez 25-latka, który następnie musiał trafić do szpitala. Mężczyzna sam się postrzelił, a policjanci starają się wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Postrzał z broni w mieszkaniu

Do zdarzenia doszło przed weekendem. Na ten moment nie są znane dokładniejsze okoliczności tej sytuacji. Wiadomo jedynie tyle, że 25-latek bez osób trzecich sam się postrzelił. Do postrzału doszło z broni sportowej, na którą mężczyzna miał pozwolenie. Mężczyzna postrzelił się w tułów. Z powodu odniesionych obrażeń musiał zostać przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo, a postrzał okazał się niegroźny dla życia.

Na miejscu zdarzenia od razu pojawili się ratownicy medyczni. Na szczęście stan postrzelonego mężczyzny był stabilny. 25-latek otrzymał niezbędną pierwszą pomoc medyczną i kolejno został przetransportowany do szpitala. Tam została udzielona mu dalsza pomoc medyczna. Z kolei policja pojawiła się na miejscu zdarzenia i od razu zabezpieczyła broń i amunicję, a teraz stara się wyjaśnić dokładne okoliczności całego zdarzenia.