Weekendowy powrót hitu komediowego "Szczęściarze" na deskach Lubuskiego Teatru

Lubuski Teatr w Zielonej Górze ma przyjemność zaprosić miłośników sztuki teatralnej na wyjątkową propozycję artystyczną podczas ostatniego weekendu karnawału. Absolutnym hitem, który zagości na scenie w dniach 2,3 i 4 lutego, będzie popularna komedia „Szczęściarze”.

Spektakl „Szczęściarze”, pod batutą reżysera Tadeusza Kuty, jest prawdziwym remedium na smutek, stanowiąc terapię poprzez śmiech. Ponadto, przedstawienie skupia się na temacie kultu pieniądza, który jest dobrze znany większości widzów. Ten obiektyw pokazuje wiele ukrytych cech charakteru ludzi, niezależnie od ich statusu społecznego, wykształcenia czy indywidualnego podejścia do życia. Wszystkie postacie zostały umieszczone w realiach codziennego życia, gdzie niespodziewanie pojawia się… SZCZĘŚCIE! Ciężko jednak przewidzieć, jak wiele problemów może przynieść takie „szczęście”.

Tadeusz Kuta jak reżyser „Szczęściarzy”, przedstawia publiczności sztukę pełną humoru, która stanowi doskonały sposób na oderwanie się od codziennych zmartwień. Widzowie nie raz wybuchają śmiechem podczas zabawnych dialogów małżeńskich czy słuchając piosenek Pana Aniołka, które są jednocześnie optymistyczne, pesymistyczne i refleksyjne. Joanna Nawlicka z „Dziennika Teatralnego” chwali dobranie obsady, podkreślając, że żadna z postaci nie jest przerysowana, co jest częstym błędem w komediach.