W Zielonej Górze ponownie pojawił się tir WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie opanuje cały kraj. W tym roku będziemy mieli okazję świętować razem z WOŚP już po raz 30. Wielki finał odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Z tej okazji w całej Polsce postanowiono zorganizować różnego rodzaju wydarzenia. W Zielonej Górze nie mogło zabraknąć specjalnego miasteczka WOŚP, a także mobilnej sceny, którą będzie tir WOŚP.

Trasa tira WOŚP w tym roku

W tym roku tir WOŚP podobnie jak w poprzednich latach pojawi się w Zielonej Górze. Jego trasa będzie obejmować głównie wszystkie rejony wokół dzielnicy Nowe Miasto. Już teraz jedna z członkiń sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prosi o to, aby w miejscach, gdzie pojawi się tir, pozostawić wolne miejsca i nie parkować tam samochodów. Na pewno ułatwi to przebieg całej akcji. Dodajmy, że bardziej szczegółowy i dokładny przebieg trasy można znaleźć na oficjalnym fanpage zielonogórskiego sztabu na portalu Facebook.

Jak co roku, tak samo i teraz tir WOŚP wywołuje wielkie zainteresowanie wśród mieszkańców. Wszyscy będą mogli więc ponownie podziwiać poruszający się pojazd, w którym znajdować będzie się pełno atrakcji. Przede wszystkim wokół tira organizowane będą licytacje, występy, a także rozbrzmiewać będzie głośna muzyka. Dla wrzucających do puszek dzieci będą organizowane liczne zabawy oraz niespodzianki.