Trzecia jadłodzielnia pojawiła się w mieście

W Zielonej Górze funkcjonują już dwie jadłodzielnie. Teraz od pewnego czasu funkcjonuje już jadłodzielnia nr trzy. Znajduje się ona na osiedlu Pomorskim, niedaleko wejścia na pocztę i do filii nr 2 biblioteki.

Nowa jadłodzielnia otworzyła się na osiedlu Pomorskim

Warto na początku wyjaśnić czym dokładnie jest jadłodzielnia. Jest to oczywiście miejsce, które służy do dzielenia się żywnością. Oznacza to, że wszyscy chętni mogą w jadłodzielni zostawić produkty żywnościowe. W jadłodzielni można nie tylko zostawić żywność, ale także się nią dzielić. Warto jednak pamiętać, że korzystając z jadłodzielni, robimy to na własną odpowiedzialność.

W przypadku nowej jadłodzielni, to jest to specjalna szafa, którą tak naprawdę widać już ze znacznej odległości. Wszystko za sprawą specjalnego oznakowania, które na niej się znajduje. W tej szafie znajdują się przede wszystkim półki na produkty ciepłe oraz lodówka na produkty wymagające przechowywania w chłodniejszej temperaturze. Warto dodać, że jedna z półek w szafie jest też przeznaczona dla czworonożnych przyjaciół.