Tragiczny koniec próby niesienia pomocy na trasie S3

Podczas ponurych okoliczności, które miały miejsce w poniedziałek, 17 lipca, na drodze ekspresowej S3 w pobliżu miejscowości Glińsk, doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. W wyniku tego nieszczęśliwego wydarzenia straciła życie młoda dama, która postanowiła pomóc nieznajomemu mężczyźnie idącemu wzdłuż drogi, oferując mu przejażdżkę swoim pojazdem. Niestety, jej bezinteresowna postawa i gotowość do niesienia pomocy okazały się fatalne i przypłaciła je najcięższym możliwym kosztem – swoim życiem.

Ten smutny incydent rozegrał się na trasie S3 niedaleko Glińska, o którym powinniśmy przypomnieć. Miejscem tragedii była jezdnia prowadząca w kierunku Zielonej Góry, a konkretnie okolice Świebodzina. Wypadek miał miejsce w godzinach porannych, nieco po godzinie 9:00.

Dokładne okoliczności zdarzenia przedstawia aspirant Marcin Ruciński. Według początkowych ustaleń śledztwa, kobieta prowadząca forda mondeo zdecydowała się na zatrzymanie swojego pojazdu, aby udzielić pomocy przechodniowi. Po otwarciu bagażnika wysiadła z auta. Niestety, doszło do tragicznego zdarzenia podczas gdy mężczyzna umieszczał swoje rzeczy w bagażniku samochodu.