Tragiczny koniec 52-letniego motocyklisty w Czerwieńsku

27 czerwca, we wtorkowy dzień, w małym mieście Czerwieńsk niedaleko Zielonej Góry w województwie lubuskim, doszło do straszliwego zdarzenia drogowego. W wyniku zderzenia motocykla z samochodem marki Kia, życie na miejscu stracił 52-letni motocyklista. Policja przeprowadza śledztwo, aby ustalić wszystkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Nieszczęsne zdarzenie miało miejsce na ulicy Klonowej w Czerwieńsku. Na tej ulicy do kolizji doszło między motocyklem, którego kierował 52-latek a kią prowadzoną przez kobietę w wieku 37 lat. Siła uderzenia była tak duża, że motocykl zjechał z jezdni, pokonał chodnik i ostatecznie uderzył w ogrodzenie.

W krótkim czasie po zdarzeniu na miejscu pojawiły się służby ratunkowe – straż pożarna, pogotowie oraz policja z Zielonej Góry. Niestety pomimo szybkiej reakcji służb, nie udało się uratować życia mężczyzny. Jak poinformowała podinspektor Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka prasowa policji w Zielonej Górze, 52-letni motocyklista zmarł na miejscu wypadku.