Tragiczne odkrycie w klubie w Zielonej Górze

Na terenie jednego z klubów w Zielonej Górze odkryto zwłoki mężczyzny. Do tragicznego odkrycia zwłok mężczyzny doszło 17 września w piątek. Okazało się, że znalezione zwłoki to pracownik klubu. Obecnie sprawą zajmuje się prokurator,k który stara się ustalić dokładne okoliczności całego zdarzenia.

Pracownicy obsługi znaleźli zwłoki mężczyzny

Zwłoki pracownika lokalu znaleziono w piątek, kiedy to pracownicy obsługi wykonywali swoje obowiązki zawodowe. W pewnym momencie zauważyli nieżywego mężczyznę. Na miejscu od razu pojawiła się policja oraz prokuratura. Za decyzją prokuratura, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Na ten moment nie znane są jeszcze dokładne okoliczności całego zdarzenia, jak i śmierci pracownika klubu. Warto dodać, że tragiczne odkrycie miało miejsce w momencie, gdy klub był przed otwarciem. Wstępnie mówi się, że mężczyzna najprawdopodobniej zmarł z powodu naturalnych przyczyn. W najbliższym czasie odbędzie się sekcja zwłok mężczyzny, co powinno pozwolić prokuratorowi uzyskać znacznie więcej informacji na temat całego zajścia, a przede wszystkim śmierci pracownika klubu.