Słoneczna pogoda w tegoroczny lany poniedziałek w Zielonej Górze

Pamiętacie lany poniedziałek w 2021 roku? Wtedy był to 5 kwietnia. Pogoda tamtego dnia bardzo mocno zaskoczyła wszystkich zielonogórzan, ponieważ spadło mnóstwo śniegu. Zeszłoroczny lany poniedziałek był więc nieco śnieżny. Na szczęście w tym roku pogoda ma być znacznie lepsza. Słońca oraz błękitnego nieba na pewno nie zabraknie.

Zimowa aura podczas zeszłorocznego lanego poniedziałku

Lany poniedziałek w 2021 roku był dość mocno śnieżny, przez co wielu osobom wydawało się, że nie świętują oni Wielkanocy, lecz po prostu Boże Narodzenie. Oczywiście taka zimowa aura podczas kwietniowego lanego poniedziałku na pewno miała swój urok. Mimo wszystko znaczna część osób na pewno wolałaby, aby podczas tego wyjątkowego dnia panowała jednak słoneczna pogoda. Tak będzie na szczęście w tym roku, ponieważ prognozy pogody na lany poniedziałek 2022 roku są dość optymistyczne. Przypomnijmy, że w tym roku lany poniedziałek przypada na 18 kwietnia. Pogoda na całe szczęście ma być znacznie lepsza niż w zeszłym roku. Oby prognoza pogody na Wielkanoc w Zielonej Górze sprawdziła się.

Słoneczna pogoda podczas lanego poniedziałku 2022

W tym roku lany poniedziałek będzie wyglądał na pewno znacznie inaczej niż zeszłoroczny. Według kilkudniowych prognoz pogody wychodzi na to, że dnia 18 kwietnia dopisze nam słońce. Temperatura ma oscylować w okolicach kilkunastu stopni w cieniu, a w pełnym słońcu może być i kilka stopni więcej. Tak więc aura pogodowa na pewno będzie sprzyjać ku temu, aby móc oblewać się wodą podczas tego dnia. Na pewno sporo osób to zrobi, gdy za oknem będzie panowała wiosenna, słoneczna aura.