Próba samobójcza w Zielonej Górze kończy się tragicznym zgonem mężczyzny

W Zielonej Górze miało miejsce wstrząsające zdarzenie. Mężczyzna postanowił odebrać sobie życie, skacząc z wysokości wieżowca. Niemożliwe okazało się uratowanie jego życia i niestety zmarł on na miejscu. Na miejscu tragedii obecne są służby policyjne.

Zdarzenie miało miejsce rano 2 lutego, w piątkowe przedpołudnie. Zostało zgłoszone do służb ratowniczych w Zielonej Górze nieco przed godziną dziewiątą rano. Incydent dotyczył próby samobójczej, której miejscem była wysokość wieżowca znajdującego się przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie.

Straż pożarna oraz policja zostały natychmiast wysłane na miejsce wydarzenia. Wsparcie niosło również pogotowie ratunkowe.

W wyniku tego dramatycznego zdarzenia mężczyzna niestety stracił swoje życie. Pomimo natychmiastowej reakcji służb ratunkowych, nie udało się go uratować. Jego śmierć potwierdził lekarz na miejscu.

Ciało zmarłego zostało odpowiednio zabezpieczone przez służby ratownicze. Strażacy dodatkowo zabezpieczyli teren wokół miejsca zdarzenia, używając do tego parawanu. Na miejsce tragedii przybyli już również policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz prokurator. Zostanie teraz przeprowadzone śledztwo mające na celu ustalenie wszelkich okoliczności tego tragicznego wydarzenia. Pierwsze ustalenia wskazują, że mężczyzna wyskoczył przez okno.