Powstańcze melodie znów zabrzmią w Zielonej Górze

Zielona Góra znów stanie się areną dla muzycznej celebracji wybuchu Powstania Warszawskiego. To tradycyjne już wydarzenie, organizowane przy okazji rocznicy tego historycznego momentu, odbędzie się ponownie w tym mieście. Na scenie zagra Kapela Rozrywkowa Prima Sort, która wprowadzi publiczność w atmosferę powstańczych dni poprzez piosenki i patriotyczne pieśni.

Koncert odbędzie się dokładnie 1 sierpnia, podkreślając symboliczną datę rozpoczęcia Powstania Warszawskiego. To właśnie wówczas, na placu przed Filharmonią Zielonogórską, melodyjne dźwięki Kapeli Prima Sort będą napełniać przestrzeń. Muzyka ta będzie oddawać hołd bohaterom Powstania i przypominać o ważnym dla polskiej historii wydarzeniu.

Spektakl rozpocznie się o godzinie 19:00. Ta starannie wybrana pora gwarantuje, że koncert będzie miał odpowiedni klimat i umożliwi uczestnikom pełne doświadczenie emocji związanych z tym unikalnym wydarzeniem. Wszyscy miłośnicy muzyki i historii są zaproszeni do wspólnego obchodzenia tej rocznicy.