Polregio wprowadza nowe trasy i organizuje wydarzenia na Dzień Dziecka w całej Polsce

Podczas sezonu wakacyjnego, Polregio, popularny przewoźnik kolejowy, oferuje szereg nowych połączeń, które mają ułatwić podróże po kraju. Obejmują one trasy z Gdyni do Helu, z Zielonej Góry do Świnoujścia, jak również z Poznania do Szklarskiej Poręby. Dodatkowo, firma ogłosiła swoje plany dotyczące organizacji różnych wydarzeń na terenie całego kraju, które mają miejsce z okazji Dnia Dziecka.

Według oficjalnej informacji prasowej wydanej przez Polregio, podróżnicy korzystający z regionalnych tras kolejowych w województwie lubelskim będą mieli do dyspozycji dodatkowe połączenia. Te nowe trasy obejmują relacje Lublin – Bełżyce (22 czerwca – 1 września), Chełm – Włodawa (29 czerwca – 1 września) oraz Zamość – Zawada (22 czerwca – 1 września).

W kontekście województwa podkarpackiego, Polregio ma w planach uruchomienie od 22 czerwca dodatkowych przejazdów na kilka tras. Do tych nowych możliwości podróżowania pociągami przewoźnika należy przeniesienie na trasie Rzeszów – Medzilaborce, Medzilaborce – Sanok, Rzeszów – Zamość, Sandomierz – Rzeszów oraz Jarosław – Lublin.

W odniesieniu do województwa podlaskiego, firma zachęca do podróży pociągiem przez malowniczą Puszczę Knyszyńską. Zostało również ogłoszone, że planowane jest uruchomienie sezonowych linii z Białegostoku do Suwałk i Walił (8 czerwca – 29 września).