Planowane prace techniczne MZK Zielona Góra mogą spowodować tymczasowe problemy z usługami

Zgodnie z niedawno opublikowanym komunikatem, Miejski Zakład Komunikacyjny w Zielonej Górze planuje przeprowadzić prace serwisowe w najbliższy poniedziałek. W rezultacie tego, istnieje ryzyko, że na kilka godzin mogą ulec zakłóceniom takie usługi jak biletomaty czy elektroniczne rozkłady jazdy.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Zielonej Góry, możesz zarejestrować się na nasz newsletter. Otrzymasz wówczas bezpłatne powiadomienia e-mailowe ze świeżymi wiadomościami.

Prace techniczne mają na celu poprawę funkcjonowania informatycznego systemu MZK. Rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do 16:00. Na chwilę obecną, Miejski Zakład Komunikacyjny nie jest w stanie określić pełnego zakresu możliwych utrudnień. Jednakże, ostrzega, że w trakcie prac mogą wystąpić problemy z elektronicznymi rozkładami jazdy, interaktywnymi mapami w autobusach, różnego rodzaju biletomatami, a także usługami dostępnymi w aplikacji.

Może również okazać się, że zakup biletów w punktach stacjonarnych oraz za pośrednictwem internetowego serwisu MZK będzie niemożliwy. Ostrzeżenie dotyczy również biletów okresowych.