Otwarcie nowego punktu sieci restauracji KFC w Zielonej Górze

Bez wątpienia, wiele osób z Zielonej Góry z niecierpliwością oczekiwało na tę wiadomość. Od kilku tygodni, mieszkańcy miasta mają możliwość cieszyć się potrawami serwowanymi przez popularną sieć fast food znajdującą się w galerii Focus Mall. Czy oznacza to, że ich marzenia o samodzielnym lokalu tej sieci właśnie spełniają się? Dowiedzieliśmy się gdzie planowane jest otwarcie kolejnego punktu tej rozpoznawalnej marki.

Inwestycje rozkwitają w Zielonej Górze. Ale gdzie dokładnie powstanie nowy punkt fast food?
Zielona Góra na przestrzeni ostatnich lat stała się miejscem realizacji wielu przedsięwzięć. Dotyczyły one nie tylko infrastruktury, ale również kultury czy edukacji. Nie zabrakło też nowych miejsc spotkań i zabawy. Od pewnego czasu przy ulicy Sulechowskiej trwają prace budowlane, które obserwują z zainteresowaniem mieszkańcy miasta. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo w tym miejscu rozpocznie działalność nowy lokal popularnej sieci restauracji fast food – KFC.

Aktualnie, jedynym punktem sieci KFC w Zielonej Górze jest lokal zlokalizowany w centrum handlowym Focus Mall przy ulicy Wrocławskiej.