Osoby mieszkające w Zielonej Górze emanują szczęściem i są osobami jednymi z najbardziej szczęśliwych w całej Polsce

Różnego rodzaju magazyny, media oraz inne podmioty regularnie przeprowadzają najróżniejsze badania. I to zarówno w skali Polski, jak i całego świata. Ostatnio dość nietypowe badanie przeprowadziły firmy ThinkCo oraz Otodom. Badanie dotyczyło mieszkańców Polski i tego, gdzie znajdują się najszczęśliwsi mieszkańcy. Okazuje się, że mieszkańcy Zielonej Góry uplasowali się bardzo wysoko w ogólnopolskim rankingu, zajmując pozycję nr 3.

Mieszkańcy Zielonej Góry jednymi z najbardziej szczęśliwych w Polsce

Ranking opracowany i przygotowany przez podmioty ThinkCo oraz Otodom został opublikowany nie tak dawno. Dzięki przeprowadzonemu badaniu mogliśmy dowiedzieć się, jakich miejscowości mieszkańcy czują się najbardziej szczęśliwi. Ogólnopolski ranking o nazwie „Szczęśliwy dom. Dobre miasto do życia” odbył się na przestrzeni kilku miesięcy. Dokładnie ankietowani odpowiadali osobom odpowiedzialnym za przeprowadzenie badań w okresie od września 2021 roku do lutego 2022 roku. Łącznie w akcji uczestniczyło blisko 36 tysięcy osób z całego kraju. Pytaniem, na które odpowiadali mieszkańcy wszystkich miejscowości w Polsce było to dotyczące tego, jak szczęśliwy czuje się mieszkaniec danego miasta.

Zielona Góra na 3 miejscu w ogólnopolskim rankingu

Koniec końców mieszkańcy Zielonej Góry okazali się bardzo szczęśliwi, ponieważ w rankingu ogólnopolskim Zielona Góra uplasowała się na miejscu nr 3. Na pewno jest to powód do dumy dla osób rządzących, którzy robią wszystko co w ich mocy i sposobności, aby zapewnić mieszkańcom odpowiednie warunki bytowe w Zielonej Górze.