Ojciec i córka znalezieni martwi w samochodzie po tragicznym incydencie

Na odległej drodze polnej w pobliżu miasta Wschowa, ktoś natknął się na szokujący widok – ciała 13-letniej dziewczyny i jej ojca były zamknięte w samochodzie. W skomplikowanych okolicznościach zalegającym zdarzeniem było to, że człowiek ten zainfekował swoją córkę aż dwudziestoma ranami kłutymi nożem, a następnie podpalił całość i odebrał sobie życie.

Wspomniana tragedia miała miejsce w sobotę, 29 kwietnia 2023 roku, w obszarze otaczającym małą miejscowość Przyczyna Dolna, niedaleko Wschowy. Została odkryta przez przypadkową osobę, która natknęła się na pojazd na wiejskim trakcie. Wewnątrz samochodu znajdowały się zwłoki mężczyzny w wieku 41 lat i jego młodej 13-letniej córki.

Śledztwo wykazało, że ciała obu ofiar były pokryte licznymi ranami ciętymi i kłutymi. Ewa Antonowicz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, podkreślała, że zarówno na ciele dziewczynki, jak i mężczyzny zaobserwowano wiele ran w rejonie klatki piersiowej, głowy i szyi. Odkryto również pewne znaki śmierci, takie jak plamy opadowe i stężenie pośmiertne. Wszystkie rany na tułowiu wykazywały krwotoki. Definitywny werdykt zostanie wydany po przeprowadzeniu dodatkowych badań – powiedziała Antonowicz.