Nieszczęśliwy wypadek w Sulechowie z udziałem 2-letniego dziecka

Do bardzo nieszczęśliwego zdarzenia doszło w Sulechowie, a dokładniej na osiedlu Nadodrzańskim. Dziecko w wieku 2 lat wypadło z okna budynku mieszkalnego z wysokości czwartego piętra. Na miejscu zdarzenia od razu pojawił się śmigłowiec zielonogórskiego Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na szczęście dziecko przeżyło.

2-letnie dziecko wypadło z okna na czwartym piętrze

Zdarzenie z udziałem 2-latka miało miejsce w czwartek, dnia 10 marca. Mniej więcej o godzinie 14:00 służby ratunkowe otrzymały informacje o wypadnięciu z okna 2-letniego dziecka. Na miejscu od razu pojawiła się policja oraz lokalny zespół pogotowia ratunkowego. Od razu zdecydowano również o wysłaniu na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Stan dziecka po wypadnięciu z okna z czwartego piętra określono jako poważny.

Na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego od razu przetransportował poszkodowane dziecko do szpitala. Na ten moment dokładne okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku nie są znane. Sprawą zajmuje się już policja, która próbuje ustalić okoliczności oraz szczegóły tego zdarzenia. Oznacza to, że w najbliższych dniach powinniśmy poznać więcej szczegółowych informacji na temat całego zdarzenia w Sulechowie.