Mieszkańcy Chynowa skorzystają z nowych atrakcji rekreacyjnych dzięki budżetowi obywatelskiemu

W Chynowie, na ulicy Tęczowej, powstaje strefa relaksu, która będzie oferować różne atrakcje dla mieszkańców. Wśród nich znajdą się boisko do siatkówki, leżaki oraz stół do gry w teqball. Wszystko to jest możliwe dzięki decyzji Urzędu Miasta, który podpisał umowę na realizację tego projektu.

Inwestycja ta jest częścią budżetu obywatelskiego i ma na celu promowanie aktywności fizycznej oraz miejsc do odpoczynku. Wykonawca planuje rozpocząć prace budowlane już w nadchodzącym tygodniu.

Prezydent Zielonej Góry, Marcin Pabierowski, podkreśla, że opinia mieszkańców jest dla niego niezmiernie ważna. To dzięki nim powstaje to miejsce, które pozwoli zrelaksować się i uprawiać sport.

Monika Krajewska, dyrektor Departamentu Inwestycji Miejskich, również cieszy się z powstającej strefy chillout. Zwraca uwagę, że będzie to miejsce, gdzie mieszkańcy będą mogli zarówno aktywnie spędzić czas, jak i wypocząć.

Właściciel firmy odpowiedzialnej za realizację projektu, Jerzy Wagner, wyraża nadzieję na płynne i bezproblemowe przeprowadzenie inwestycji. Prace budowlane planowane są do zakończenia w październiku bieżącego roku.