Koniec pewnej ery w Zielonej Górze – zamyka się znana restauracja

Restauracja Gioconda nie będzie już świadczyć swoich usług gastronomicznych w Zielonej Górze. Właściciele restauracji poinformowali, że z powodu obecnej sytuacji pandemicznej są zmuszeni do zaprzestania prowadzenia biznesu. Warto dodać, że restauracja działała w mieście od 1998 roku, a obecni właściciele prosperowali od 2010 roku.

Zamknięcie restauracji Gioconda

Wręcz kultowa restauracja Gioconda zostanie zamknięta w połowie kwietnia tego roku. Ostatnim dniem funkcjonowania restauracji będzie dzień 15 kwietnia. Po tym dniu restauracja będzie nieczynna. Właściciele restauracji zachęcają, aby w ciągu tych ostatnich dni wejść do restauracji, posiedzieć i zjeść smaczne danie. Co więcej, zaoferowali oni także promocję w wysokości aż 30% na podawane w restauracji alkohole.

Podziękowania dla klientów i gości

Właściciele restauracji Gioconda w Zielonej Górze w jednym z ostatnich wpisów podziękowali również klientom i gościom, którzy w ciągu ostatnich lat pojawili się w lokalu gastronomicznym oraz regularnie korzystali z ich usług. Zachęcają, aby również i teraz przyszli, posiedzieli i po prostu pożegnali się ten ostatni raz w lokalu. Warto na sam koniec dodać, że restauracja Gioconda w Zielonej Górze mieści się dokładnie pod adresem Mariackiej 5/7. Właściciele zachęcają do odwiedzin i oferują aż 30% rabatu na alkohol w lokalu, więc na pewno warto wybrać się do lokalu w te ostatnie dni jego funkcjonowania.

Raz jeszcze przypomnijmy, że lokal gastronomiczny Gioconda po raz ostatni będzie obsługiwał gości 15 kwietnia 2022 roku. Po tym dniu restauracja kończy swoją działalność w mieście Zielona Góra.