Kolizja trzech samochodów, dwie osoby hospitalizowane

Na szosie prowadzącej przez Kisielin doszło do poważnego wypadku drogowego. Trzy samochody osobowe zderzyły się ze sobą, po czym dwie osoby zostały przewiezione do szpitala na szczegółowe badania.

Sytuacja miała miejsce we wtorkowe popołudnie, dokładnie 14 listopada, przy ulicy Kisielińskiej. O godzinie 15, zaledwie kilka metrów od Spółdzielni Mieszkaniowej Kisielin, doszło do niefortunnego zderzenia trzech pojazdów osobowych. W wyniku tego zdarzenia, dwie osoby musiały zostać poddane lekarskim obserwacjom w najbliższym szpitalu.

Zeznania świadków zdarzenia wskazują na to, że jeden z kierowców próbował skręcić w lewo, aby dostać się na Osiedle Kaszubskie, gdzie zlokalizowany jest I Komisariat Policji. Zatrzymał swój pojazd na jezdni, co spowodowało, że zmuszony był do zatrzymania się również kierowca jadący za nim Toyotą. Niestety, kobieta kierująca Fordem Focusem nie była w stanie dostatecznie szybko zareagować i zahamować, co doprowadziło do uderzenia w tył poprzedniego pojazdu, a następnie do kolizji z pierwszym samochodem. W efekcie tego incydentu, wszystkie trzy pojazdy zostały uszkodzone, a kierowcy odnieśli drobne obrażenia.