Kolejne triumfy młodych wokalistów ze Studia Piosenki Rezonans w Zielonej Górze

W ostatnim okresie młodzi utalentowani wokaliści ze Studia Piosenki Rezonans, które działa przy Domu Harcerza w Zielonej Górze, zdobywali kolejne laury na różnych festiwalach i zawodach artystycznych organizowanych na terenie Polski. Serdecznie gratulujemy im tych osiągnięć! Teraz przyszedł czas na letnie śpiewanie oraz zasłużony odpoczynek.

W Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy miała miejsce 27. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Ekologicznej pod nazwą „Ekopiosenka 2023”. Wśród licznych zgłoszeń, po wysłuchaniu nadesłanych prezentacji, komisja artystyczna wyłoniła trzech młodych wokalistów z Zielonej Góry do finału konkursu rozgrywanego na legnickiej scenie. Jury oceniało uczestników w ramach czterech kategorii wiekowych dla solistów oraz dwóch kategorii dla zespołów.

Przewodniczącym jury był Jerzy Słota, znany muzyk i wokalista grupy VOX, która cieszy się dużym uznaniem. To właśnie on wspólnie z pozostałymi jurorami oceniał występy młodych talentów biorących udział w festiwalu „Ekopiosenka 2023”. Wyróżniający się młodzi artyści ze Studia Piosenki Rezonans z Zielonej Góry mieli więc okazję zaprezentować swoje umiejętności przed tak wyjątkowym składem jury oraz zdobyć kolejne sukcesy dla swojego studia.